Loading...

Kaş Camping – Antalya | Kamp Alanları

Kaş Camping

Kaş Camping yazın hem denize girmek, hem yaşam merkezine yakın olmak, hem de kamp yapmak istediğinizde Türkiye’de aklınıza gelebilecek en iyi olabilir. Benim şu ana kadar gittiğim en şahane yer diyebilirim. Kaş’ın güzelliği kamp alanı ile birleşmiş. Bazı kuralları var mesela istediğiniz gibi herhangi bir ağaç ya da çadırın dibine olacak şekilde kurulamıyorsunuz. Çadırlar için çakılmış yerlere bakarak, bir alan seçmeniz gerekiyor. Bu düzen sizi sıkmıyor tersine böyle düzenli ve temiz bir kamp alanı görmek daha fazla keyif veriyor.


Kaş Camping

Kaş Camping’de çadır kurmanın fiyatı iki kişi çadır başı gecelik 55TL. Rezervasyon kabul etmiyorlar. Ağaçların arasına gizlenmiş bungalowlar, çadırınıza kadar çekebileceğiniz elektrik kabloları, karavanlar için özel yerler ve bir otel misali temiz tuvaletleri ile tüm olanaklara sahip. Bunun dışında ufak bir restoranı da var.

Kampın ortasında ortak bir mutfak alanı bulunuyor. Bulaşık ve çamaşır için toplamda 3 musluk ve yiyeceklerinizi muhafaza etmek için 3 buzdolabı var.  Çamaşır makinesi de bulunuyor burada, tüm kullanımlar giriş ücretine dahil, herhangi bir ekstra ödemiyorsunuz. Biz 3 kişi 3 gün boyunca burada konakladık.


Burada Akdeniz’in berrak denizi eşliğinde, çadırınızda ya da karavanınızda vakit geçirmek paha biçilmez bir mutluluk oluyor. Buranın Kaş merkeze 5 dakika yürüme mesafesinde olması pek çok insana inandırıcı gelmeyebilir. Nasıl olur da bir kamp alanı hem yaşamdan bu kadar uzak hem de 5 dakikalık bir mesafede oluyor, bunu size gösteren bir yer.

Biz biraz kamp ortamı değil de tatil olarak gittiğimiz için her akşam merkeze inip orada vakit geçirdik. Kaş manzarası eşliğinde meyhanelerde bir şeyler atıştırıp içmenin keyfine diyecek yok. Fiyatları elbette çok ucuz değil ama İstanbul’da sigara dumanı altında, kapalı kutu içinde oturduğumuz yerlerden çok daha ucuza geliyor.


Kaş Camping’e gelip buradaki olanakları ve yaşamı gördükten sonra tüm hayatınızı Kaş’ta bir çadırda yaşamak üzerine kurmayı düşünebilirsiniz.


Diğer kamp yerleri için tıklayınız.

TÜRKİYE’DE KAMP YAPILACAK HARİKA YERLER


Hikayelerim

Yorum Yok

Yorum Yazın

Translate »